ТВ программа канала Беларусь 3 HD на неделю


Предлагаем вашему вниманию расписание ТВ программ для канала Беларусь 3 HD на всю неделю. Время - минское.

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье Все каналы

Вторник, 01.12.2020

19:30 "Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00 "Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госця - пісьменніца, журналіст Інэса Плескачэўская.
20:20 Навіны культуры.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Апошні дзень". Аляксандр Дзядзюшка.
21:40 "Вяртанне "Святога Лукі". Мастацкі фільм.
23:15 "Рэвалюцыя 1917. Эпоха вялікіх перамен". Дакументальны фільм "Апошнія дні Раманавых".
23:45 Навіны культуры.

Среда, 02.12.2020

00:10 Перапынак у вяшчанні.
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Беларуская кухня". Пупы.
08:05 Навіны культуры.
08:25 "Народжаная зоркай". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я і 10-я серыі.
10:00 "Я хачу гэта ўбачыць!".
10:25 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я і 4-я серыі.
12:00 Навіны культуры.
12:20 "Беларуская кухня". Суп са шчаўя і яечня з абаранкамі.
12:50 "Наперад у мінулае".
13:15 "Апошні дзень". Аляксандр Дзядзюшка.
13:55 "Версія палкоўніка Зорына". Мастацкі фільм.
15:20 "Камертон". Дырыжор Аляксандр Сасноўскі.
15:50 "Фаня Алер. Вайна без антракту". Дакументальны фільм з цыкла "Зваротны адлік".
16:40 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я і 4-я серыі.
18:15 "Народжаная зоркай". Шматсерыйны мастацкі фільм. 9-я і 10-я серыі.
19:55 "Артэфакты". Скарб з вёскі Жабер.
20:20 Навіны культуры.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Апошні дзень". Ілля Алейнікаў.
21:40 "Версія палкоўніка Зорына". Мастацкі фільм.
23:10 "Рэвалюцыя 1917. Эпоха вялікіх перамен". Дакументальны фільм "Вяшчальнікі рэвалюцыі".
23:35 Навіны культуры.

Четверг, 03.12.2020

00:00 Перапынак у вяшчанні.
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Беларуская кухня". Страва з куранят з агрэстам.
08:05 Навіны культуры.
08:25 "Народжаная зоркай". Шматсерыйны мастацкі фільм. 11-я і 12-я серыі.
10:00 "Я хачу гэта ўбачыць!".
10:25 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я і 6-я серыі.
12:00 Навіны культуры.
12:20 "Беларуская кухня". Груца, маннік.
12:50 "Наперад у мінулае".
13:15 "Апошні дзень". Ілля Алейнікаў.
13:55 "Застава ў гарах". Мастацкі фільм.
15:30 "Камертон". Акцёр Анатоль Голуб.
16:00 "Архітэктура Беларусі".
16:15 "Хто Вы, Лаўрэнцій Цанава?" Дакументальны фільм з цыкла "Зваротны адлік".
16:40 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я і 6-я серыі.
18:15 "Народжаная зоркай". Шматсерыйны мастацкі фільм. 11-я і 12-я серыі.
19:55 "Артэфакты". Наверша "Арол".
20:20 Навіны культуры.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Апошні дзень". Георгій Данелія.
21:40 "Застава ў гарах". Мастацкі фільм.
23:25 "Рэвалюцыя 1917. Эпоха вялікіх перамен". Дакументальны фільм "Чырвоная гвардыя".
23:50 Навіны культуры.


Пятница, 04.12.2020

00:15 Перапынак у вяшчанні.
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Беларуская кухня". Карп у вяршках.
08:05 Навіны культуры.
08:25 "Размовы пра духоўнае". Увядзенне ў храм Прасвятой Багародзіцы.
08:35 "Доўгая дарога да сябе". Мастацкі фільм.
10:00 "Я хачу гэта ўбачыць!".
10:25 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я і 8-я серыі.
12:00 Навіны культуры.
12:20 "Беларуская кухня". Пернік з макам.
12:50 "Сіла веры".
13:15 "Апошні дзень". Георгій Данелія.
13:55 "Трывожны месяц верасень". Мастацкі фільм.
15:30 "Камертон". Артыст Вячаслаў Статкевіч.
15:55 "Спявае Беларусь". Фальклорнае песеннае шоу.
16:50 "1943". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я і 8-я серыі.
18:30 "Доўгая дарога да сябе". Мастацкі фільм.
19:55 "Камертон". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Юрый Кавалёў.
20:20 Навіны культуры.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Трывожны месяц верасень". Мастацкі фільм.
22:40 Класіка сусветнага кіно.
22:50 "Лета з Монікай". Мастацкі фільм.

Суббота, 05.12.2020

00:25 Навіны культуры.
00:50 Перапынак у вяшчанні.
07:35 "Сіла веры".
08:00 Навіны культуры.
08:20 "Храбрый олененок". Мультфільм.
08:40 "Вячэрні лабірынт". Мастацкі фільм.
10:00 "Народны майстар". Валянціна Савіцкая (дэкаратыўна-прыкладное мастацтва).
10:25 "Беларуская кухня". Балабешкі.
10:50 "Я хачу гэта ўбачыць!".
11:15 "Ганна Герман". Шматсерыйны мастацкі фільмя серыі.
14:55 Навіны культуры.
15:15 "Навукаманія".
15:40 "Будзьце маім мужам". Мастацкі фільм.
17:10 "Сваімі словамі". Тэлевіктарына.
17:45 "12 крэслаў". Мастацкі фільм.
20:25 "Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - дырэктар Дома-музея Адама Міцкевіча Мікалай Гайба.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Чарнаморачка". Мастацкі фільм.
22:25 Канцэрт Акадэмічнага хору і сімфанічнага аркестра Белтэлерадыёкампаніі.
23:25 "Гукі ў футляры". Фартэпіяна.

Воскресенье, 06.12.2020

00:00 Перапынак у вяшчанні.
07:35 "Святыні Беларусі".
08:00 Навіны культуры.
08:20 "Чудесный колокольчик". Мультфільм.
08:40 "Чарнаморачка". Мастацкі фільм.
10:00 "Наперад у мінулае".
10:25 "Беларуская кухня". Грыбы лісіцы.
10:55 "Нацыянальны хіт-парад".
11:50 "Будзьце маім мужам". Мастацкі фільм.
13:15 "Народны майстар". Марына Вакульчык (шкрабанка).
13:40 "Спявае Беларусь". Фальклорнае песеннае шоу.
14:35 Навіны культуры.
14:55 "12 крэслаў". Мастацкі фільм.
17:30 "Дыскатэка СССР". Канцэрт "Жадаю табе".
18:25 "Сын за бацьку...". Мастацкі фільм.
19:50 "Кадры жыцця". Аператар, рэжысёр, пісьменнік Юрый Ялхоў.
20:40 "Калыханка".
21:05 "Ганна Герман". Шматсерыйны мастацкі фільмя серыі.


Понедельник, 07.12.2020

00:45 Перапынак у вяшчанні.

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье Все каналы